BİZ KİMİZ?

Ağustos 2009 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız Sevi YUMUK kuruculuğunda Sekiz Proje markasıyla yola çıkmıştır. Kurumsallaşma yolundaki idealist yaklaşımımız marka değişikliğine gidilmesi gerekliliği ile bizi yönlendirmiş ve 2015 yılında ARKA PLAN markamızla yola devam kararı alınmıştır. 2019 Ocak ayı itibariyle KOSGEB Mevzuatında geçen KOBİ Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgemizi almış olarak yetkin hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşletmemiz HİBEDER üyesi olmakla birlikte kurucumuz Akredite KOBİ Rehberleri ve Danışmanları Derneği (AKORD) Kurucu üyesidir.

Stratejik planlama kavramı geniş bir yelpazeyi ele alan ve işletmelerin gelişiminde adım adım takip etmesi gereken bir yol haritası mahiyetindedir.  Bu harita tecrübe ve uzmanlık kavramlarının vazgeçilmez bileşimiyle ortaya çıkmaktadır. Sizin tecrübeniz ve bizim uzmanlığımızı birleştirerek gidilecek yolun hızlanmasına emin adımlarla katkı sağlıyoruz.

ARKA PLAN Ailesi olarak müşterilerinizin görmediği fakat etkilendiği alanlarda bir keşif gezisine çıkıyoruz. Kurumunuzun psikolojisini ölçüp, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuza özel, keyifli ve aynı zamanda öğretici eğitimler tasarlıyoruz. Kurumunuzun yapılandırılacak bölümlerini belirliyor ve birlikte bir stratejik planlama hazırlıyoruz. İşin ehli, eşsiz geliştirici donanım sahibi uzmanlarımızla uygulamaya geçiyor, kurumunuzun kurumsal gelişimini takip ediyor, kurumsallaşma unsurlarını tek tek hayata geçiriyoruz. Uygun görülen noktalarda ilgili hibe mekanizmalarını devreye sokuyor ve yapılan çalışmaların fonlanmasına katkı sağlıyoruz.